BAŞKAN UĞUR HAVRAN’I ZİYARET ETTİ

21 Ocak 2016

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Burhaniye'deki Balıkesir Büyük aile oluyor projesi tanıtım toplantısı sonrası Havran Belediyesini ziyaret etti. Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Belediye Meclis Üyeleri ve Daire Müdürlerinin hazır bulunduğu ziyarette devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında Başkan Uğur'a brifing verildi.

Başkan Emin Ersoy tarafından slayt eşliğinde verilen brifingde masaya yatırılan projeler tek tek detaylı şekilde incelendi. Havran girişi çevre yoluna yapılacak olan yeni Otogar, Atatürk'ün kaldığı tarihi Terzizade Konağı, Belediye binasının Kocaseyit Kültür Müzesine dönüştürülmesi, Kent Müzesi, Tarihi Hocazade Konağı ve sokak iyileştirilmesi, Havran'da değişik mahallelere yapılacak olan Halı Saha tesisleri, Havran alt yapı ve içme suyu hatlarının yenilenmesi, Arıtma tesisi, Kavaklı Parkına köprü yapılması, Kocaseyit Tiyatro oyununa maddi destek sağlanması gibi bir çok projelerin bazıları Başkanlık makamında her iki Belediye Başkanı tarafından imza altına alınırken bazı projelerin dosyaları Başkan Edip Uğur'a takdim edildi.

Başkan Ersoy Hamambaşı meydanına alış veriş merkezi ve yeni Belediye binası yapılması konusunda Başkan Edip Uğur ile istişarelerde bulundu. Başkan Edip Uğur “Havran'daki projeler tamamlandığı ilçenin adeta buram buram tarih kokan bir şehir haline geleceğini belirterek her konuda Havran desteğimiz tamdır” dedi. Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy “Başkanımız bizleri ziyaret ederek projelerimize desteğini yeniledi. Kıymetli vakitlerini bizler için ayırdı. Büyükşehir Belediyemiz ile elele hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi. Başkan Ersoy “Ziyaretlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur'a teşekkür ederim” dedi.

  • facebook hesabınızla yorumlayın:
    Share on Myspace

Konuk Olarak Yorum Yapın

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

logo
Sözcü Gazete ve Matbaacılık Turizm İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Çarşı Sokak No:21 Saatli Camii Aralığı Ayvalık/Balıkesir
(0 266) 313 00 65/66
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmtiyaz Sahibi :  Selahattin Yay
Kurucusu :  Levent Engin Pamirol
Sor. Yazı İşl. Md. :  Serdar Göktekin
Sayfa Editörü :  Cengiz Tosunyılmaz
Bilgi İşlem :  Gülçin Sarıkaya
Baskı Sorumlusu :  Levent Şenol
Hukuk Danışmanı :  Mustafa Sakızlı
Haber Merkezi    Serdar Göktekin
 Kemal Kasap
 Cengiz Tosunyılmaz
:
 
Spor Müdürü :  Cemal Erhanoğlu
Reklam Müdürü :  Raşit Özgül
Katkı Yapanlar : Bülent Bilici Hüsnü Evren
  Kazım Yorulmaz Zeliha Kafa
Temsilciler
Altınoluk Hasan Şen 0536 636 38 79
Altınova Yusuf Bilici 0543 343 18 59
Ayvalık Cemal Erhanoğlu 0542 582 11 80
Balıkesir Taylan Toprak 0554 479 32 25
Burhaniye Şenol Torlak 0554 594 67 15
Edremit Tuncay Ayklan 0535 514 74 25
Gömeç Yusuf Duran  
Küçükköy Bahtiyar Yıldırım 0535 518 11 24