“GÖMEÇ'İ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ”
Özel

05 Şubat 2019
23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) yoğun ziyaretçi kitlesiyle ilgi gören Gömeç Belediyesi  standı, fuarın gözde stantlarından biri olmasıyla ziyaretçilerin uğrak adresi oldu.
Gömeç'in tanıtılması noktasında ulusal ve uluslararası birçok fuara ve tanıtım organizasyonuna katılarak kentin tarihi, turistik ve kültürel değerlerini dünyanın pek çok noktasına taşıyan ve Gömeç'i bir marka şehir yapmayı amaçlayan Gömeç Belediyesi, binlerce kişinin ziyareti ile EMITT 2019 Fuarı'nın gözde stantlarından biri olmayı başardı. Gömeç'in değerlerini tanıtma fırsatı buldukları stantlarda Gömeç'e özgü lezzetler de Gömeç Belediyesi standında yerini aldı. Standa uğrayan misafirler, Körfezin en değerli zeytin yağını, zeytinini ve Gömeç'e özgü portakallı yeşil zeytini, termal tesisleri zeytin kolanyasını ve birçok Gömeç'e özgü Gömeç'in birçok farklı lezzetini tatma fırsatı bundu. 
Fuar çalışmaları hakkında bilgi veren Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN “EMITT bildiğimiz gibi dünyada en önemli fuarlarından bir tanesi. Edremit son 4 yıldan beri bu fuarlara katılıyor. Gömeç'i turizm fuarında sektör elemanlarına ve turizmcilere tanıtmak istiyoruz, Bunun dışında zeytinyağıcıların da bir standı var,Fuarda zeytinimizi ve zeytinyağımızı da ciddi bir şekilde tanıtımı için uğraş veriyoruz” dedi.
Fuarın ilk gününde yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Gömeç standını sanatçılar, siyasiler, Belediye başkanları da ziyaret etti. Birçok televizyon kanalı da Belediye Başkanı Kazım ARSLAN  ile röportaj ger gerçekleştirerek Gömeç'in tanıtımını yaptılar.
 GÖMEÇ STANDINI YALNIZ BIRAKMADI 
Gömeç Belediyesinin bu yıl 4. kez katıldığı Emitt fuarında kendilerine Gömeç Ak Parti İlçe Başkanı Arif Dalgıç, Ak Parti Yönetim Kurulu, Gömeç Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar Gömeç standını ziyarette bulundu. Ziyarette belediyenin yapmış olduğu tanıtımlar gelen misafirlere tanıtıldı. Gelen misafirler is Belediyenin katıldığı Emitt fuarının bölge halkı ve bölgenin gelişe bilmesi açısından önemli bir rol oynadığını dile getirdiler.
 
  • facebook hesabınızla yorumlayın:
    Share on Myspace

Konuk Olarak Yorum Yapın

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

logo
Sözcü Gazete ve Matbaacılık Turizm İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Çarşı Sokak No:21 Saatli Camii Aralığı Ayvalık/Balıkesir
(0 266) 313 00 65/66
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmtiyaz Sahibi :  Selahattin Yay
Kurucusu :  Levent Engin Pamirol
Sor. Yazı İşl. Md. :  Serdar Göktekin
Sayfa Editörü :  Cengiz Tosunyılmaz
Bilgi İşlem :  Gülçin Sarıkaya
Baskı Sorumlusu :  Levent Şenol
Hukuk Danışmanı :  Mustafa Sakızlı
Haber Merkezi    Serdar Göktekin
 Kemal Kasap
 Cengiz Tosunyılmaz
:
 
Spor Müdürü :  Cemal Erhanoğlu
Reklam Müdürü :  Raşit Özgül
Katkı Yapanlar : Bülent Bilici Hüsnü Evren
  Kazım Yorulmaz Zeliha Kafa
Temsilciler
Altınoluk Hasan Şen 0536 636 38 79
Altınova Yusuf Bilici 0543 343 18 59
Ayvalık Cemal Erhanoğlu 0542 582 11 80
Balıkesir Taylan Toprak 0554 479 32 25
Burhaniye Şenol Torlak 0554 594 67 15
Edremit Tuncay Ayklan 0535 514 74 25
Gömeç Yusuf Duran  
Küçükköy Bahtiyar Yıldırım 0535 518 11 24