AK PARTİ AYVALIK İLÇE BAŞKANI GÜR, BÜYÜK KONGRE DELEGESİ SEÇİLDİ
Özel

12 Şubat 2021

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı ile Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Hamza Dağ ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de katıldığı 7.  Balıkesir İl Kongresi’nde Ayvalık AK Parti İlçe Teşkilatı’na ilgi yoğun oldu.

 

Yapılan seçimlerde AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran Güven tazelerken, AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Ali Gür de büyük kongre delegesi seçildi.

Birlik ve beraberliğin hüküm sürdüğü gözlenen kongreye Ayvalık’tan yoğun bir katılım gösteren AK Parti üyeleri; gerek kongre salonundaki coşkuları, gerekse de Genel Başkan Yardımcıları Kurtulmuş ve Dağ’ın yanı sıra Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile kurdukları diyaloglarla öne çıktı.

Kongrede yapılan seçimlerde Ankara’da yapılacak AK Parti Büyük Kongresi’ne delege seçilen Ali Gür’e de partililerin sevgi gösterilerinde bulunmaları dikkatlerden kaçmadı.

Kongre sonrasında partilileriyle birlikte Ayvalık’a döndüğünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Ali Gür,  7. Balıkesir İl Başkanlığımızın gerçekleştirdiği kongremizi coşkulu bir katılımla gerçekleştirdik. İl Başkanlığına yeniden seçilen İl Başkanımız Sayın Ekrem Başaran’ı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. Değerli başkanım ve il yönetimimize;  şahsıma, 19 kişiden oluşan Büyük Kongre Delege listesinde yer verip, Ayvalık’ımızı onurlandırdığı için teşekkür ederim. Bu duygularla, il kongremize yüksek katılım göstererek ilçemizi en iyi şekilde temsil eden ilçe teşkilatımızın ana kademe yöneticileriyle Kadın ve Gençlik Kolları’mıza, mahalle başkanlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Her şey daha yaşanabilir Ayvalık için. ” dedi.

 

 

 

  • facebook hesabınızla yorumlayın:
    Share on Myspace

Konuk Olarak Yorum Yapın

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

logo
Sözcü Gazete ve Matbaacılık Turizm İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Çarşı Sokak No:21 Saatli Camii Aralığı Ayvalık/Balıkesir
(0 266) 313 00 65/66
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmtiyaz Sahibi :  Selahattin Yay
Kurucusu :  Levent Engin Pamirol
Sor. Yazı İşl. Md. :  Serdar Göktekin
Sayfa Editörü :  Cengiz Tosunyılmaz
Bilgi İşlem :  Gülçin Sarıkaya
Baskı Sorumlusu :  Levent Şenol
Hukuk Danışmanı :  Mustafa Sakızlı
Haber Merkezi    Serdar Göktekin
 Kemal Kasap
 Cengiz Tosunyılmaz
:
 
Spor Müdürü :  Cemal Erhanoğlu
Reklam Müdürü :  Raşit Özgül
Katkı Yapanlar : Bülent Bilici Hüsnü Evren
  Kazım Yorulmaz Zeliha Kafa
Temsilciler
Altınoluk Hasan Şen 0536 636 38 79
Altınova Yusuf Bilici 0543 343 18 59
Ayvalık Cemal Erhanoğlu 0542 582 11 80
Balıkesir Taylan Toprak 0554 479 32 25
Burhaniye Şenol Torlak 0554 594 67 15
Edremit Tuncay Ayklan 0535 514 74 25
Gömeç Yusuf Duran  
Küçükköy Bahtiyar Yıldırım 0535 518 11 24