AYVALIK’TA İYİ PARTİ 4. YAŞINI LOKMA HAYRI İLE KUTLADI

27 Ekim 2021

Ayvalık’ta, Türk siyasetinin en genç partisi İYİ Parti’nin 4. Kuruluş yıldönümü vatandaşlara dağıtılan lokma hayrı ile kutlandı.

Parti binasının önünde gerçekleşen kutlama etkinliğinde İYİ Parti Ayvalık İlçe yöneticilerini; Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in yanı sıra kısa bir süre önce Millet İttifakı’nın diğer ortağı CHP’ye geçen 7 belediye meclis üyesi de yalnız bırakmadı.

Gerçekleştirdikleri lokma hayrı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu,  “25 Ekim 2017 tarihinde önümüze çıkartılan tüm engellere rağmen Türkiye siyasetine cumhuriyet ve demokrasi adına söz verdiği ilkeleri ile merhaba diyen İYİ Partimizin bugün ne mutlu ki 4.yılını kutluyoruz” dedi.

İYİ Parti’nin sıradan bir parti olmadığını ve Türkiye’nin bugün geldiği noktada iktidarına acilen ihtiyaç duyulan bir parti konumuna yerleştiğini savunan Başkan Sütçüoğlu, “İçinde bulunduğumuz koşullar ne kadar zor olsa da çaresiz ve asla umutsuz değiliz. Milletimizin içinde bulunduğu sıkıntıları gidermenin tek yolu toplumsal bir uzlaşmadan geçer ve bu uzlaşmanın gerçekleşeceği yer İYİ Parti’dir. Ülkemizin toplumsal, ekonomik sorunlarını dert edinen bir siyasi parti olarak, milletimizin değerlerine saygılı Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde and edilmiş sözlerimiz ile partimizin tüm teşkilatları ile birlikte dik, güçlü ve bir olarak çalışmak ve milletimizi en İYİ koşullarda çağdaş bir ülke konumuna getirmek boynumuzun borcudur.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı Sütçüoğlu şöyle devam etti;

“Çocuklarımıza eğitim, gençlerimize iş,kadınlarımıza yaşam,yaşlılarımıza bakım,çiftçimize ve emekçimize emeklerinin karşılığı hakkını yerine getirebilmeyi şiar edinerek çıktığımız bu yolda Türkiye’mizi aydınlık ve güzel yarınlara kavuşturma umudumuzun tek adresi olan İYİ partimizin 4.yılı kutlu olsun.”

 

  • facebook hesabınızla yorumlayın:
    Share on Myspace

Konuk Olarak Yorum Yapın

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

logo
Sözcü Gazete ve Matbaacılık Turizm İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Sakarya Mah. Atatürk Cad. Özaral Pasaji No:179/14 Ayvalık/Balıkesir
(0 266) 313 00 65/66
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmtiyaz Sahibi :  Serdar Göktekin
Kurucusu :  Levent Engin Pamirol
Sor. Yazı İşl. Md. :  Gülçin Akyel
Sayfa Editörü :  Yahya Altıntaş
Muhabir :  Birol Aslan
Muhabir :  Gökhan Kula
Bilgi İşlem :  Gülçin Sarıkaya
Baskı Sorumlusu :  Levent Şenol
Hukuk Danışmanı :  Mustafa Sakızlı
Haber Merkezi    Serdar Göktekin
 Kemal Kasap
 Cengiz Tosunyılmaz
:
 
Spor Müdürü :  Cemal Erhanoğlu
Reklam Müdürü :  Raşit Özgül
Katkı Yapanlar : Bülent Bilici Hüsnü Evren
  Kazım Yorulmaz Zeliha Kafa
Temsilciler
Altınoluk Hasan Şen 0536 636 38 79
Altınova Yusuf Bilici 0543 343 18 59
Ayvalık Cemal Erhanoğlu 0542 582 11 80
Balıkesir Taylan Toprak 0554 479 32 25
Burhaniye Şenol Torlak 0554 594 67 15
Edremit Tuncay Ayklan 0535 514 74 25
Gömeç Yusuf Duran  
Küçükköy Bahtiyar Yıldırım 0535 518 11 24